Rozsmakuj się

Pizzeria Bellisima

Świeża, bielska pizza robiona od serca oraz kilka włoskich specjałów to menu, które oferuje pizzeria Bellisima, położona w zachodniej części Bielska przy ulicy Wodnej.

Lokal nie jest duży, ale panuje w nim przyjemna atmosfera, idealna do spędzenia miłego, rodzinnego popołudnia, czy wieczoru. W środku znajduje się kącik dla dzieci, a na zewnątrz letni ogródek z placem zabaw. Dodatkowo przychodząc do lokalu można skorzystać z kilku promocji – np. od poniedziałku do czwartku druga pizza jest tańsza o 50%.

IMAG4464

Samych pizz w trzech rozmiarach do wyboru jest sporo, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ciasto wyrabiane jest bez ulepszaczy i konserwantów, wyłącznie ze świeżych składników. Prócz typowych bielskich pizz z dużą ilością składników możemy posmakować tu również pizzy ufo (zamkniętej z dołu i z góry ciastem), pizzy z pieczonymi ziemniakami, czy pizzy na słodko (np. z czekoladą i bananem). Są też pizze włoskie na cienkim, kruchym cieście o średnicy 35 cm z oryginalnymi dodatkami (mozarellą di bufala, szynką prosciutto crudo, salami Venticina Piccante, serem gorgonzola itp.).

IMAG4468

Jednak to nie wszystko. Lokal oferuje także inne dania, w większości specjalności włoskie. Są zupy kremy (krem pomidorowy, czy serowy), bruschetta z pomidorem, włoska bagietka z szynką parmeńską i mozarellą oraz duży wybór makaronów (w tym jeden na słodko). Nowością w lokalu jest pizzaburger z mięsem wołowym – w obecnej chwili jedyny taki w Bielsku.

IMAG4476

IMAG4472

Menu jest ułożone bardzo czytelnie. Prócz potraw znajduje się w nim wykaz wszystkich alergenów, które mogą znajdować się w daniach. Zamówienia można składać przez stronę www. Na stronie jest też wyszukiwarka, dzięki której można sprawdzić, czy pizzeria dowozi na daną ulicę. W określonym obszarze dowóz jest darmowy (od 20 zł), w pozostałym kosztuje 5 zł.

Warto spróbować tutejszych smaków. Bez problemu każdy zaspokoi tu swój mały i duży głód. Do tego lokal posiada bardzo ciekawą lokalizację. Widać to zwłaszcza latem, gdy otwarty jest ogródek. Parking jest spory, więc nie pozostaje nic innego, jak tylko wsiąść w samochód i samemu wypróbować smaki tego miejsca.

2 comments
    1. Kaja

      Super jedzonka,swietna pizza kazdego rodzaju palce lizac szybka obsluga.Lokal zasluguje na5gwiazdek .Wlasciele mlodzi ambitni ludzie tak trzymac.

Comments are closed.