Rozsmakuj się

Bo jak ser, to i wino – Ser i Wino

Żeby udać się w kulinarną ucztę dookoła świata, nie trzeba już wyjeżdżać za granicę. Wystarczy przejść się na ulicę Mickiewicza 3 w Bielsku-Białej, gdzie od progu zachwyci nas szeroka gama najlepszych europejskich i światowych serów oraz win.

Klienci sklepu mogą wybierać spośród 150 rodzajów sera i 70 rodzajów czerwonego lub białego trunku, zarówno z Nowego, jak i Starego Świata, w tym polskie wino gronowe. Jednak oferta nie ogranicza się tylko do tych dwóch produktów. W Ser i Wino można znaleźć dodatki, dzięki którym uczta nabierze jeszcze więcej smaku. To konfitury, ciasteczka, octy, a także specjalistyczne akcesoria do serów – noże, tarki, krajacze itd. Jeżeli ktoś poczuje się przytłoczony wyborem, może zawsze liczyć na pomoc obsługi, która zadba o to, żeby zakupy komponowały się w spójną całość.

Z myślą o zbliżających się Świętach właściciele przygotowali także ofertę w postaci koszy prezentowych i voucherów na zakupy. Dodatkową atrakcją jest możliwość skomponowania deski serów (tutaj obsługa również bardzo chętnie pomoże dokonać trafnego wyboru), a już wkrótce na klientów czekać będzie food pairing, czyli szkolenie, podczas którego uczestnicy dowiedzą się, jak w odpowiedni sposób łączyć potrawy z winami, żeby wydobyć ich najgłębiej skrywane walory smakowe.

Właściciele sieci Ser i Wino, jako jedyni na południu Polski, sprowadzają wybrane gatunki serów z Holandii, które kupują od regionalnych producentów. Ciekawym punktem oferty są także chińskie i indyjskie wina, niespotykane zazwyczaj na polskim rynku, a zdobywające coraz większe uznanie.

Na hasło BIELSKO SMAKUJE, do 31.12.2018 RABAT -10% na wszystkie artykuły w sklepie Ser i Wino w Bielsku-Białej.


Adres: Ser i Wino, ul. Mickiewicza 3/3, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 889 412 503, bb@seriwino.com, www.seriwino.com