Rozsmakuj się

Dieta Ewy Dąbrowskiej

Dieta Ewy Dąbrowskiej czyli tzw. dieta FIT, to nowa propozycja całodziennego kateringu zaoferowania przez lokal Polskie Bistro. Co jest jej głównym składnikiem?  Owoce i warzywa!

W zasadzie ma ona formę głodówki leczniczej. Skutecznie odtruwa i przywraca prawidłową przemianę materii, odnawia krew, ułatwia trawienie, alkalizuje, dostarcza tlenu i energii. Jest oparta na owocach i warzywach tak, by w sposób zbilansowany zaopatrzyć organizm w odpowiednią ilość mikroelementów i witamin. Dodatkowo jest metodą profilaktyki i leczenia wielu chorób. Między innymi wskazana jest dla osób z niską odpornością na infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybiczne, nietolerancje pokarmowe, migreny, różnego rodzaju schorzenia neurologiczne i endokrynologiczne.

14406068043551

Zastanawiacie się teraz jak ją stosować? – przecież jedzenie produktów roślinnych jest nudne… Otóż nie. Lokal Polskie Bistro ma własny pomysł na tą restrykcyjną dietę owocowo-warzywną.

Warzywa i owoce można jeść na surowo, w postaci surówek, zup warzywnych przyprawianych ziołami, warzyw duszonych, pieczonych… Można także stosować pędy warzyw na soki, takie jak np. natka pietruszki, seler naciowy, botwina, mniszek, pokrzywa, szczaw, szpinak, brokuł, kapusta, sałata, trawa z pszenicy. Wszystko zależy od wyobraźni kucharza, czyli właściciela bistro. Warto wspomnieć, że wszystkie produkty są z upraw naturalnych i ekologicznych.

14406068250971

Obecnie trwają zapisy na dwa turnusy. Jeden rozpoczyna się 21 września, a drugi 5 października. Do wyboru jest kilka opcji. Po pierwsze trzeba dokonać wyboru między dietą FIT i Super FIT. Dieta FIT to 3 świeże posiłki dowożone codzienne do domu lub miejsca pracy w obrębie Bielska. W diecie Super FIT zapewniane jest dodatkowo zaplecze sportowo – rekreacyjne w ośrodku Racketlon Club w Mazańcowicach lub szkole sportowej w Czechowicach-Dziedzicach. Do wyboru mamy tenis ziemny (w tym również możliwość nauki), badminton, vide tenis, wycieczki rowerowe, basen, masaż.

Program można wykupić na 7, 14 lub 21 dni w przypadku diety FIT. W przypadku Super FIT na 7 i 14 dni.

Ceny to: FIT  7 – 343 zł,  FIT 14 – 630 zł,  FIT 21 – 861 zł,  Super FIT 7 – 750 zł, Super FIT 14 – 1400 zł.

Dieta wazywno-owocowa to dobra alternatywa dla tych, którzy w krótkim czasie marzą o spadku wagi oraz o poprawie samopoczucia. Należy jednak pamiętać, że po zakończeniu takiej kuracji, prowadząc nieodpowiedni tryb życia, łatwo można z powrotem przytyć. Zaleca się wprowadzenie na stałe naturalnego pokarmu opartego na warzywach, owocach, ziarnach, roślinach strączkowych z dodatkiem produktów zwierzęcych. Tym, którzy podejmą się tego wyzwania, życzymy powodzenia.

 


Lokal Polskie Bistro już nie istnieje.