Rozsmakuj się

Happy Hours, czyli przestrzeń rozrywkowo-gastronomiczna na bielskich Błoniach

Opowiem Wam teraz o Happy Hours, miejscu położonym na bielskich Błoniach, które łączy kulturę, rozrywkę oraz małą gastronomię.

Dla najmłodszych

Strefa Happy Kids
Dzieci z pewnością nie będą tu się nudzić. W ich ręce został oddany plac zabaw pełen gier edukacyjnych, tematycznych domków, piaskownic oraz huśtawek i hamaków zakotwiczonych w cieniu drzew. Dopełnieniem całości jest miniaturowy park linowy, idealny na pierwsze próby wysokościowe 😉
Ale to nie wszystko. W weekendy organizowane są warsztaty tematyczne oraz zabawa z animatorem. A na wygłodniałych, w Chatce Baby Jagi, czekają pyszne ciasta, lody i gofry dostarczane przez Cukiernię Bronowscy. PS. Warto zorganizować tu urodziny dla swojego dziecka. Zabawa gwarantowana!

Dla nieco starszych

Strefa Garden Space
To nie tylko otwarta przestrzeń, leżaki i ładne widoki. To także 180 m² powierzchni zakrytej kopułami, pod którymi można się wygodnie rozsiąść i rozluźnić (również w razie niepogody), napić kawy, kraftowego piwa, czy dobrze zjeść. Dodatkowo, w weekendowe wieczory, czas umilać będzie dj, a Strefa Garden Space przypomni dobrze znaną Bielszczanom, kultową Sephię Club.

A jeśli ktoś zgłodnieje…

Strefa gastro
Warto przyjść tu na szarpaną wieprzowinę lub wołowinę, podawaną na 3 sposoby: w sałatce, na plackach ziemniaczanych oraz w czarnej bułce z oryginalnymi dodatkami skomponowanymi przez Annę Klajmon – Top Chef Polska. Ponadto w menu znajdziecie zapiekanki, panierowane serki, krążki cebulowe, frytki czy nuggetsy.

Wydarzenia Happy Hours

Happy Hours to idealna przestrzeń stworzona również pod wydarzenia kulturalne i sportowe (warsztaty, koncerty, pokazy). Jeśli chcecie być na bieżąco, odzwiedźcie profil Happy Hours na Facebooku. Do zobaczenia na bielskich Błoniach!


Tekst: Magdalena Malcher

HAPPY HOURS
zaprasza codziennie do godz. 22:00,
dodatkowo w piątek i sobotę do godz. 24:00
KONTAKT: tel. 602 744 886