Rozsmakuj się

Hi Good Food – zdrowy catering

W Hi Good Food wychodzimy z założenia, że jedzenie ma wpływ na nasze życie, dlatego zamiast ilości, ZAWSZE WYBIERAMY JAKOŚĆ!

Stronimy od zwyczajności, stawiając na wyjątkowość. Codziennie dostarczamy pod Twoje drzwi, 5 pudełek z daniami pełnymi smaku, zapachu i estetycznej finezjii. Ty wybierasz adres dostawy i godzinę, a my jesteśmy na czas z torebką pełną pyszności!

Poszukujemy tego, co najlepsze. Starannie dobieramy lokalne produkty, wybierając te ekologiczne i smaczne. Wierzymy, że to one polepszają Twoje samopoczucie i regulują przemianę materii. Współpracujemy z dietetykiem, który dba o to, by codzienne menu było skomponowane według zasad piramidy zdrowego żywienia. O różnorodność w codziennym jadłospisie dba zespół doświadczonych kucharzy.

Każdego dnia od serca serwujemy Ci smakowitą porcją witamin i minerałów, dzięki którym powitasz dzień z pięciokrotną dawką pozytywnej energii.

W naszej ofercie mamy spory wachlarz diet do wyboru:
– dieta standard,
– wegetariańska + ryby,
– bezglutenowa,
– bezglutenowa & bezmleczna,
– samuraj,
– dieta sokowa
– i nasza nowość: POST WARZYWNO OWOCOWY!
Każda z diet występuje w kilku wariantach kalorycznych.

#HIGOODFOOD, z troski o Twoje zdrowie, rozpieszczamy Twoje podniebienie! Z nami poczujesz się lepiej, zmienisz swoje nawyki żywieniowe i osiągniesz zamierzony cel.

Processed with VSCO with c1 preset


higoodfood.com
tel. 512 107 454, kontakt@higoodfood.com