Rozsmakuj się

Idealne miejsca na śniadanie w Bielsku-Białej i okolicy

Przedstawiamy Wam gastro-lokale serwujące śniadania!

CELNA 10 (Bielsko-Biała)

Jeśli jesteście fanami „leniwych” śniadań lub po prostu macie w zwyczaju późno wstawać, to w Celnej 10 od 11:00 zjecie solidną, 4-jajeczną jajecznicę. Tak, przez 2 godziny (do 13:00), serwują tutaj 5 śniadaniowych klasyków z kawą lub herbatą za 1 grosz. Nic, tylko udać się na malowniczy bielski rynek i spędzić czas w miłym towarzystwie.
Adres: ul. Celna 10, 43-300 Bielsko-Biała

CREMINO BAKERY (Bielsko-Biała)

Miejsce, w którym wszystko smakuje wyśmienicie! Śniadania zjecie tu od godz. 8:00 do 14:00 (w weekend od 9:00/10:00) i gwarantujemy, że się nimi nie znudzicie! Prócz ciekawych propozycji z karty (na słono i słodko), w ofercie znajduje się wkładka „śniadania sezonowe”. Ponadto w ladzie, o każdej porze dnia, znajdziecie pyszne słodkości.
Adres: ul. 1 Maja 10 | ul. Partyzantów 63, 43-300 Bielsko-Biała

FLAT WHITE CAFE (Bielsko-Biała)

Tutaj, już od 6:30, możecie przyjść na pyszne śniadanie, także w wersji na wynos. Świeżo przygotowane, różnorodne kanapki, po które można wpaść o każdej porze dnia, czy bogata oferta śniadań na słono i na słodko do zjedzenia na miejscu (w tym również wege). Wszystko zależy od Was – na co macie ochotę i ile wolnego czasu. Ps. nie zapomnijcie o świetnej kawie!
Adres: ul. N. Barlickiego 2a, 43-300 Bielsko-Biała

GRUNT PALARNIA KAWY (Bielsko-Biała)

Kraftowa kawa na „dzień dobry” to najlepszy początek dnia. Ale także rzemieślnicze pieczywo wypiekane na miejscu – country bread, chałka czy bajgle ze świetnie dobranymi dodatkami. A żeby nie było nudno, w menu jest dużo klasyków z różnych stron świata oraz bowle w „gruntowym” stylu. I to od 8:00 rano (w niedzielę od 10:00).
Adres: ul. Legionów 26/28, 43-300 Bielsko-Biała

MONO (Bielsko-Biała)

W samym sercu Bielska, przy ul. Barlickiego, od wtorku do soboty w godz. 8:00-11:45, a w niedzielę od 9:00, zjecie śniadania w różnych stylach ze specjalnego, śniadaniowego menu. Ogromnym plusem jest kraftowe pieczywo wypiekane na miejscu. Oczywiście można się tu również zaopatrzyć w drożdżówki i inne słodko-słone smakołyki na wynos.
Adres: ul. N. Barlickiego 13, 43-300 Bielsko-Biała

POD DĘBOWCEM (Bielsko-Biała)

To tutaj zaczynają się Beskidy! Pod Dębowcem to miejsce, gdzie natura zderza się z prostym, wyśmienitym jedzeniem, niemalże jak we włoskim stylu: nie liczy się, ile elementów znajduje się na talerzu, ważne, by wyróżniały się jakością i perfekcyjnym przyrządzeniem – już od 7:00 rano. Smak będzie sumą tych dwóch składników.
Adres: ul. Armii Krajowej 290, 43-300 Bielsko-Biała

PROPER PALARNIA KAWY (Bielsko-Biała)

Cudowna kawiarnia z firmową, rzemieślniczą kawą w przepięknej dzielnicy miasta, w Cygańskim Lesie. A, że kawa lubi towarzystwo… Proper, prócz wyśmienitych ciast, proponuje pyszne śniadania. Menu jest tak ciekawe, że musicie je prześledzić sami 🙂 W tygodniu zjecie tu od 8:00, w weekend ciut później, ale za to przez cały dzień!
Adres: ul. Olszówka 27a, 43-300 Bielsko-Biała

ŚNIADANIOTEKA (Bielsko-Biała)

Pierwsze, a jednocześnie kultowe miejsce w Bielsku-Białej, które zasłynęło z bogatej oferty śniadaniowej. Jedząc tu, macie pewność, że śniadaniami w Śniadaniotece nie można się znudzić 🙂 Znajdziecie tu różnorodne menu oparte zarówno na tradycyjnej, jak i nowoczesnej kuchni, czy wspaniałą atmosferę. Lokal oferuje również cateringi oraz dowóz.
Adres: ul. Partyzantów 23, 43-300 Bielsko-Biała

BUŁKA Z MASŁEM (Kęty)

To urocze, małe bistro tuż przy Rynku w Kętach, otwarte już od 7 rano. Prócz różnorodnych śniadań przyrządzanych od serca w różnych stylach, można zjeść tu pyszne ciasta wypiekane na miejscu. Do wzięcia na wynos są także odżywcze bowle, energetyczne owsianki, śniadaniowe boxy, mini deserki, a także domowe drożdżówki i wiele, wiele więcej.
Adres: ul. Jana III Sobieskiego 7, 32-650 Kęty