Rozsmakuj się

Lody Gotti

„Świeżość, zabawa i radość dzielenia się pysznym lodami” – to dewiza lodów Gotti. Istnieją one w Bielsku już jakiś czas, ale otwarte są tylko w sezonie letnim, także nie traćcie czasu i zajadajcie się nimi, póki jest ciepło!

Budka, a właściwie kącik z lodami ulokowany jest przy Podcieniach. Miejsce wygląda dość niepozornie, ale w upalne dni można zobaczyć ustawiające się za lodami kolejki.

IMAG3785
Kiosk z lodami Gotti przy Podcieniach.

A czym właściwie są lody Gotti? Jest ogólnopolska sieć lodziarni serwujących lody typu świderki oraz soft o smaku śmietankowo-waniliowym, czekoladowym i mieszanym. Cały ich urok polega na tym, że można je zamawiać z różnymi posypkami i polewami, mieszając te poszczególne elementy między sobą. Dostępne są też lody z nadzieniem oraz z owocami.

lody_gotti
Po środku świderek Gotti klasyczny mieszany w rurce.

Wszystkie dodatki są ciekawie skomponowane, zarówno pod względem smakowym, jak i przyciągającym uwagę (szczególnie dzieci). Całe menu dostępne jest pod linkiem lodygotti.com/lody. Możliwości zatem jest wiele.

IMAG3803
Po lewej świderek Gotti mieszany z posypką M&M, po prawej świderek klasyczny mieszany duży.

Ceny wahają się od 2,50 do 5 zł. Za rurkę z lodem zapłacimy tylko 2 zł. By spróbować wszystkich kombinacji, na prawdę trzeba poświęcić wiele czasu. No ale przecież całe lato dopiero przed nami, także będąc w okolicy, wpadajcie na lody. Polecamy! 🙂

Adres: Lody Gotti, ul. Podcienie 2A, 43-300 Bielsko-Biała