Rozsmakuj się

MAGENTA Colorfood & Liquids #wrzućnaróż

Cześć, jesteśmy Magenta i chcemy dodać miastu trochę kolorytu. Chociaż etykieta wymaga, aby na początku znajomości przedstawić się, z trudem przychodzi nam zamknięcie się w utartym gastronomicznym schemacie restauracji czy koktajlbaru.

Stawiamy sobie za cel oferować naszym Gościom beztroskie doświadczenie, przyjemnie spędzony czas, niezależnie od tego, z jakim planem nas odwiedzicie. Magenta symbolizuje dla nas wolność, otwartość, śmiałość, odwagę, szczerość, kolor życia, różowe okulary przez które chcemy patrzeć na świat i zarażać tym spojrzeniem innych. Nie jesteśmy przywiązani do jednego odcienia Magenty, różne odcienie – wielobarwność, pociągają nas w świecie, ludziach, relacjach, jedzeniu i koktajlach. Głęboko wierzymy, że otwarta głowa to pierwszy krok w kierunku ciekawszego i smaczniejszego świata.

Bardzo cenimy włoskie podejście do kuchni, kulturę aperitivo, gwar życia, rozmowy przy barze. Przyświeca nam idea połączenia wolności i jakości. Lubimy nawiązania do sztuki, wyróżnianie się z tłumu. Chcemy zaoferować świeżość, stronić od sztampy, symbolizować otwarcie, być oazą spokoju, wakacjami w mieście, orientem i egzotyką na wyciągnięcie dłoni.

Planujemy długie godziny otwarcia, co na pewno wiążę się z tym, że Magenta będzie przechodziła metamorfozę wraz z upływem czasu do wieczora. Od rana zaserwujemy Wam pobudzającą kawę z lokalnej palarni i komfortowe śniadania, które same w sobie będą powodem, żeby szybciej wstać z łóżka i nas odwiedzić. Radość życia wyraża się również przez jedzenie dlatego chcemy, żeby karta menu oferowała jakościowe doświadczenie, ale w luźnej formie. Bliska nam jest idea dzielenia się, wolimy zjeść kilka mniejszych talerzy niż jeden, nudny obiad. Z każdą godziną, bliżej zachodu słońca, Magenta nabierze więcej koloru i swobody. Koktajle zapełnią stoliki, rozmowy staną się głośniejsze, a muzyka płynąca z głośników pozwoli sobie na więcej. Magenta to weekend w środku tygodnia, odrobina luzu w napiętym grafiku, wakacje od codzienności, egzotyczne słońce w środku zimy, nowy kolor i nowa energia. Śledźcie nasze poczynania w sieci i wypatrujcie daty otwarcia.

Zobaczymy się już niedługo!


Tekst: Paweł Ziarnik, Magenta Colorfood & Liquids