Rozsmakuj się

Restauracja w Hotelu Magnus Resort – co dobrego można tu zjeść?

Bystra – to tu zaczyna się jeden ze szlaków na górę Klimczok położoną w Beskidach, kończy się droga i zaczyna las. I to właśnie tu, w tym pięknie usytuowanym miejscu, znajduje się Hotel Magnus Resort wraz z restauracją, do której może wstąpić każdy. Po to, by smacznie zjeść.

Restauracja w części loftowej Magnus Resort jest otwarta nie tylko dla gości hotelowych, ale również dla tych z zewnątrz. Działa codziennie w godzinach 12:00-22:00. Można z niej wyjść bezpośrednio na taras, by podziwiać uroki okolicy – góry, las, rzekę. Szczególnie pięknie jest tu wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia.

Menu restauracji to przekrój polskiej kuchni tradycyjnej, jak również street food’u podanego według idei slow food. Możecie zjeść tu zarówno śląski obiad, jak i japoński ramen, czarny makaron z krewetkami, burgera czy inne znane i lubiane dania. Za podawane potrawy odpowiada dwóch, doświadczonych szefów kuchni – Grzegorz Zontek oraz Krzysztof Furdzik, którzy wzajemnie się uzupełniają.

W restauracji serwowane są także autorskie desery z własnej cukierni. Szczególnie polecana jest oferta tortów, które można zamówić również w formie na wynos.

Restauracja połączona jest z drink barem, w którym barmani oferują selekcję drinków – od standardów po własne wariacje. Na życzenie, kierują się także gustami gości.

To również idealne miejsce na organizację kameralnych przyjęć – urodzin, wesel, komunii czy spotkań biznesowych. Profesjonalna obsługa, kameralna atmosfera i smaczne jedzenie, na pewno sprzyjają udanej zabawie. Zatem, wybierając się do Bystrej, wystarczy zajrzeć do Magnus Resort i samemu się przekonać, o czym mowa. Polecamy!


Magnus Resort****
ul. Fałata 222, 43-360 Bystra, tel. 798 802 040
www.magnusresort.pl, recepcja@magnusresort.pl