Rozsmakuj się

Restaurant Weekend w Domu Restauracyjnym Verdi

Restaurant Week trwa jeszcze kilka dni, natomiast my wybiegamy już w przyszłość. Wracamy do domu Restauracyjnego Verdi w Międzybrodziu Bialskim oraz do położonej w niej restauracji Rigoletto z widokiem na jezioro i górę Żar. Lokal 5 i 6 listopada w godzinach 13:00 – 22:00 zaprasza na wydarzenie, jakim będzie Restaurant Weekend.

Przypomnijmy, dotychczas restauracja działała w weekendy. Podczas imprez okolicznościowych w Domu Restauracyjnym Verdi była zamknięta. Od teraz lokal będzie działał tylko podczas tzw. weekendów restauracyjnych – Restaurant Weekend, na które serdecznie zaprasza. Pierwszy z nich, tzw. zaduszkowy, odbędzie się 5 i 6 listopada. Co to oznacza?
Oznacza to, iż w tym czasie goście będą mieli okazję poznać nowe menu degustacyjne na różne pory roku, eventy i okoliczności. Menu będzie składało się z trzech dań, przygotowywanych z produktów sezonowych w cenie 59 zł za osobę. W tym czasie dla dzieci będzie przygotowana specjalna przestrzeń oraz, podobnie jak dla dorosłych, 3-daniowe menu dziecięce w cenie 39 zł.
Cena podczas kolejnych wydarzeń może ulec zmianie w zależności od ilości dań w menu degustacyjnym. Podobnie jak przy Restaurant Week wymagana jest wcześniejsza rezerwacja stolika oraz przedpłata.

Do wyboru są dwa menu, które wyglądają następująco:

MENU Restaurant weekend

Kolejne wydarzenie Restaurant Weekend w Domu Restauracyjnym Verdi będzie miało miejsce w weekend ostatkowy 25 i 26 lutego 2017 r. oraz będzie się składać z 4-daniowego menu w cenie 79 zł.

Poniżej przedstawiamy kilka dań, jakie mieliśmy okazje spróbować.

IMAG7888

IMAG7883

IMAG7891

IMAG7900

IMAG7905

IMAG7913

Opis restauracji znajduje się na naszej stronie pod adresem http://www.bielskosmakuje.pl/restauracja-rigoletto/. Jak pisaliśmy wcześniej, restauracja, która od listopada wznawia swą działalność po sezonie letnim, jest otwarta tylko podczas specjalnych wydarzeń, które można śledzić na jej profilu facebookowym lub stronie www.

Restauracja Rigoletto