Rozsmakuj się

Śniadanie za złotówkę – Fabryczna Bistro

Od tego poniedziałku (28 sierpnia) w restauracji Fabryczna Bistro startuje poranna promocja. Do każdej zakupionej kawy, można dostać śniadanie za złotówkę! – ale to nie wszystko!

Fabryczna Bistro funduje nam kolejną promocję. Dla pierwszych dziesięciu osób na hasło BIELSKO SMAKUJE można kupić śniadanie i dostać kawę gratis 😉 Oczywiście obie promocje trwają tylko w czasie wydawania śniadań, czyli od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00 – 11:00. Warto urwać się z pracy i przetestować lokal, bowiem śniadania są przepyszne!

dav

A jakie śniadania można tam zjeść? Duże, pyszne i pełnowartościowe, przyrządzane na swojskich produktach. Pierwsze z nich to jajka sadzone na bekonie, pieczywo pełnoziarniste wypiekane co rano w lokalu, lekka sałatka warzywna z własnym majonezem i własną oliwą z dymki.

sdr

Drugie śniadanie do wyboru to kiełbaski z chlebem i sałatką, jak powyżej, oraz własnym ketchupem.

dav

Można też skusić się na pełen dodatków, kolorowy omlet z pysznym swojskim twarożkiem, pieczywem i pomidorami z ogródka

dav

Ostatnie śniadanie do wyboru, to propozycja na słodko – kasza jaglana z sezonowymi owocami oraz syropem z szyszek modrzewia, robionym na miejscu.

dav

Nie musimy dodawać, że wszystkie smakują tak dobrze, jak wyglądają, a może nawet jeszcze lepiej 😉 Pamiętajcie, promocja nie będzie trwać wiecznie, ale na pewno będzie trwać przez cały wrzesień.