Rozsmakuj się

Śniadaniowa „królewska uczta” – skosztuj ponad 100 produktów w restauracji Qubus Hotel Bielsko-Biała!

Moda na śniadania jedzone poza domem panuje w pełni. Na rynku powstaje wiele barów i restauracji specjalizujących się właśnie w porannych daniach. Jest jednak jedno miejsce, które łączy tradycyjne polskie śniadaniowe dania z pysznymi goframi, chlebem wypiekanym na miejscu, warzywami i owocami czy pyszną kawą.

Zazwyczaj nie myślimy o hotelowych restauracjach jako miejscach, w których na co dzień można smacznie zjeść. Kojarzą się nam one z luksusem i pewną niedostępnością. Warto zatem tym bardziej wybrać się do Qubus Hotel Bielsko-Biała, by to przekonanie w sobie zmienić. A szczególnie warto się tam wybrać na śniadanie. Sieć hoteli znana jest bowiem z jednych z najlepszych śniadań w Polsce.

W porannej ofercie Qubus Hotel Bielsko-Biała znajdziecie ponad 100 produktów, w tym regionalne sery i wędliny, kilka dań na ciepło, czy świeżo wypiekane pieczywo. To jednak nie wszystko, ponieważ sam bufet pieczywa składa się z kilku rodzajów chlebów, bułek czy bajgli. Własnoręcznie będziecie mogli przygotować gofra na słodko lub słono, spróbować wyśmienitych dań przygotowywanych na miejscu przez kucharzy – tzw. produktów home made, czy zamówić pyszne omlety. Cała uczta dostępna jest w jednej cenie, a jeść mogą Państwo wszystko bez limitów – mówi Grzegorz Nowak, Szef Kuchni w restauracji Qubus Hotel Bielsko-Biała – zaletą jest tu też nasze doświadczenie w temacie gastronomii i wieloletnia współpraca z najlepszymi dostawcami w kraju.

W bufecie śniadaniowym znajdują się m.in. produkty określane mianem superfoods (nasiona goji, chia), produkty regionalne takie jak sery korycińskie, własnoręcznie wypiekany chleb z żurawiną, świeżo wyciskane soki, amerykańskie naleśniki, świeże jajka na wiele sposobów, kiełbaski na ciepło, ogromny wybór warzyw, a nawet filetowane owoce.

Ta wyjątkowa restauracja znajduje się na 4 piętrze hotelu, który z kolei zlokalizowany jest w znanej wszystkim mieszkańcom miasta – Sferze. Śniadania dostępne są w tygodniu od godziny 7:00 do 10:00, a w weekendy od 7:00 do 11:00 i można je wykupić bezpośrednio w recepcji hotelowej. Ich koszt na hasło: bielskosmakuje to tylko 45PLN/os. Specjalna cena obowiązywać będzie do 10 kwietnia 2020r.

Może się wydawać, że ta kwota jest spora, jednak warto tu przywołać stwierdzenia naszych Gości, którzy porównują ją do ceny kawy i smoothiesa w restauracjach śniadaniowych, gdzie koszt dwóch lub trzech produktów jest zbliżony do kosztu za ponad 100 produktów bez limitu w naszej ofercie – tłumaczy Grzegorz Nowak. Wszystkie informacje na temat śniadań w Hotelu Qubus znajdziecie pod linkiem: Śniadania w Qubus Hotel Bielsko-Biała.

Warto zatem, choć raz, wybrać się na prawdziwie, „królewskie” śniadanie. Dowodem jego jakości może być fakt, że ponad 95% Gości hotelowych zamawia je do noclegu. Poranny posiłek jest także najczęstszą i najwyżej ocenianą wartością dodaną w Qubus Hotel Bielsko-Biała.

„Pyszne śniadanie z dużym wyborem jedzenia. Wiele zdrowych przekąsek, a nawet produktów bez glutenu, to mnie zszokowało” Magiclb / Booking.com / 12.02.2020
„Bufet śniadaniowy jest niesamowity!” Booking.com / 24.11.2019


Qubus Hotel Bielsko-Biała
ul. Mostowa 2, tel. 33 470 2 100
https://www.qubushotel.com/pl/hotel-bielsko-biala