Rozsmakuj się

Warsztaty kulinarne z Kucharnią

Jeśli uwielbiasz celebrować śniadania, poznawać nowe smaki i przede wszystkim smakować, zapraszamy Cię do Śniadanioteki na warsztaty kulinarne!

Mamy jesień, ostatnie promienie słońca, piękne kolory za oknem ale i chłodne, szare poranki. Nie ma nic lepszego niż zacząć dzień pysznym, rozgrzewającym śniadaniem.

Z tego właśnie powodu Laboratorium Smaku, wraz z Kucharnią organizują warsztaty kulinarne pod hasłem „śniadania”. Chcą pokazać, że śniadania w tygodniu mogą być szybkie, a przy tym pyszne i pożywne! „Nie zadowalajmy się zwykłymi kanapkami, zobaczmy, że przygotowanie placuszków, owsianki czy szakszuki nie jest takie czasochłonne!” Na warsztatach wspólnie przygotują słodkie i słone, zdrowe posiłki.

12105875_1609614712637559_2744180353973841680_n

Prowadząca: Anna Maria z bloga KUCHARNIA – jednego z najpopularniejszych kulinarnych blogów w Polsce. Z wielkim sercem podchodzi do gotowania, a każda jej potrawa niesie za sobą pewną opowieść. Warsztaty kulinarne prowadzi z niezwykłą pasją i zaangażowaniem, a jej uśmiech i energia nastraja nas pozytywnie!

Menu warsztatów obejmuje aż 6 wyjątkowych porannych propozycji! Takiego śniadania na pewno jeszcze nie smakowaliście. 🙂

Szczegóły:

Data: 16 października (piątek), godzina: 17-20, Miejsce: Śniadanioteka Bielsko, koszt: 90zł/os.

Obowiązują wcześniejsze rezerwacje pod adresem: rezerwacje@agencjakulinarna.pl. *Tylko wpłata na konto jest gwarantem uczestnictwa.Ilość miejsc ograniczona!