Rozsmakuj się

Włoska kawa, prosto od importera! Brasil Moka, S.Salvador, Cartapani

Kawa uchodzi za jeden z symboli Włoch. Dlaczego? Ponieważ panuje ogólne przekonanie, że kawa włoska smakuje najlepiej. Skąd się to wzięło? Kluczowe znaczenie ma tutaj jakość importowanych z całego świata ziaren. W końcu kawa dla Włochów, to nie tylko dobrze wypalona dawka kofeiny, ale i styl bycia, no więc musi ona smakować wyjątkowo!

Importer kawy – MD Espresso, sprowadza kawy z północnych regionów Włoch. Charakteryzuje je lżejszy, niż na południu, stopień wypalenia ziarna, idealny do przygotowania espresso italiano czy kaw z dodatkiem mleka na bazie espresso: cappuccino, latte i macchiato. W swojej ofercie posiada zarówno kawy z wielokrotnie nagradzanych, włoskich palarni, jak i kawy z ekologicznych ziaren, uprawianych tradycyjnymi metodami.

Każdy, kto chciałby spróbować linii kaw MD Espresso, ma do wyboru następujące marki: Brasil Moka (w tym również ekologiczna kawa Bio Light), S. Salvador (kilkakrotnie nagradzana Złotym Medalem podczas International Coffee Tasting) oraz Cartapani (której ziarna pochodzą z najlepszych plantacji w Ameryce Południowej i Azji). Producent oferuje zarówno kawy ziarniaste, jak i mielone.

Dodatkowo bardzo ciekawą opcją są kapsułki Nespresso wyżej wymienionych włoskich marek, przygotowanych pod system ekspresów kapsułowych Nespresso (o zawartości 5,5 – 6 g kawy) oraz ekspresów Espresso Point, których kapsułki mieszczą aż 7 g kawy.

Więcej informacji można uzyskać na stronie importera mdespresso.pl oraz brasilmoka.pl.

Wszystkie kawy dostępne są w sklepie internetowym ksantyna.pl. Dodatkowo na hasło ESPRESSONATALE RABAT -10% na wszystkie wyżej opisane KAWY WŁOSKIE na https://ksantyna.pl/15-wloskie